Winter Wonderland Praha Letňany! Největší světelný park v Evropě!

Winter Wonderland Praha Letňany: Kouzelná zimní zábava pro celou rodinu!


Winter Wonderland Praha Letňany– chcete zažít kouzlo Vánoc v plné kráse? Chcete se cítit jako v pohádce? Chcete si užít spoustu zábavy a dobrodružství s vašimi dětmi?

Pak je pro vás ideálním místem Winter Wonderland Praha Letňany! Největší světelný park v Evropě! Od 4. listopadu do 29. února 2024 v Praze Letňanech! Vstup je možný i s kočárkem. Vstupenky lze zakoupit na místě nebo v dalších oficiálních předprodejích.

Winter Wonderland v Evropě

Winter Wonderland je název pro řadu vánočních akcí a atrakcí, které se konají po celé Evropě. Tyto akce nabízejí návštěvníkům možnost zažít atmosféru Vánoc s různými aktivitami, jako jsou jízda na bruslích, obdivování světelných dekorací, nákup dárků na trzích, ochutnávání tradičních pokrmů a nápojů, sledování živých vystoupení a mnoho dalšího.

winter-wonderland Londýn

Winter Wonderland Londýn

Jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších Winter Wonderland je ten, který se každoročně koná v Hyde Parku v Londýně. Tento Winter Wonderland je největší vánoční akcí ve Velké Británii a láká miliony návštěvníků z celého světa. Návštěvníci si zde mohou užít více než 100 atrakcí, jako jsou obří horská dráha, obřské kolo, ledový palác, cirkusové show, ledové sochy, Santa Land a mnoho dalšího.

Kromě Londýna se Winter Wonderland konají i v jiných evropských městech, jako jsou Paříž, Berlín, Amsterdam, Brusel nebo Stockholm. Každé město má svůj jedinečný styl a nabídku atrakcí, které odrážejí jeho kulturu a tradice. Například v Paříži si návštěvníci mohou užít pohled na Eiffelovu věž osvětlenou tisícemi světýlek nebo navštívit slavnou Avenue des Champs-Élysées zdobenou stromy a stánky. V Berlíně si návštěvníci mohou prohlédnout historické památky jako Braniborskou bránu nebo Reichstag obklopené sněhem a ledem nebo navštívit jeden z mnoha vánočních trhů rozesetých po celém městě.

Winter Wonderland Praha Letňany

Ale nemusíte cestovat daleko, abyste zažili kouzlo Winter Wonderland. Největší světelný park v Evropě! I v České republice se koná jedna z největších a nejkrásnějších vánočních akcí tohoto typu. Jmenuje se Winter Wonderland Praha Letňany a nachází se v areálu OC Letňany (Obchodní centrum Letňany).

Winter Wonderland Praha Letňany je ideálním místem pro rodinný výlet, který potěší děti i dospělé. Zde si můžete užít spoustu zábavy a dobrodružství na ploše více než 20 000 m2. Návštěvníci si zde mohou vybrat z více než 100 světelných atrakcí.

Winter Wonderland Praha Letňany – program světelného parku

  • POHÁDKOVÝ SVĚT – Šípková Růženka, Kráska a Zvíře, Pinocchio, Aladin a Jasmína, Sněhurka a sedm trpaslíků, Šmoulové.
  • KRÁLOVSTVÍ ZVÍŘAT – Lví království, Savana plná zeber a pakoní, Stádo slonů, Říše papoušků, Obrovský krokodýl, který vás spolkne.
  • ŘÍŠE LEDU A SNĚHU – Země ledních medvědů, Veselí tučňáci.
  • FANTASY SVĚT – Labutí jezero, Mýtina jednorožců, Mluvící strom, Kouzelná zahrada, Království víl.
  • PODMOŘSKÝ SVĚT – Bludiště plné obyvatel moře, Malá mořská víla a její přátelé, Mořští koníci, rybky i medúzy.
  • INTERAKTIVNÍ ATRAKCE – 5 veselých kolotočů, Vánoční vláček, Interaktivní světelný klavír, Taneční lekce s tučňáky, Zářivé houpačky, Neonové válce.

Winter Wonderland Praha Letňany – vstupenky – termín – otevírací doba

Winter Wonderland Praha Letňany bude otevřen od 4. listopadu do 29. února 2024. Vstup je možný i s kočárkem. Základní vstupné je v pondělí až čtvrtek 290 Kč, pátek až neděle 350 Kč, dále jsou slevy pro rodiny s dětmi vizte odkaz níže. Vstupenky lze zakoupit na místě nebo v dalších oficiálních předprodejích. Více informací naleznete zde Winter Wonderland Praha Letňany – Světelný park.

Disneyland v Evropě

Pokud máte rádi pohádky a kouzlo Disneyho světa, pak byste si neměli nechat ujít možnost navštívit Disneyland v Evropě. Disneyland je název pro řadu zábavních parků a resortů inspirovaných díly Walta Disneyho a jeho společnosti. Tyto parky nabízejí návštěvníkům možnost setkat se s jejich oblíbenými postavami z Disneyho filmů a seriálů, prozkoumat různé tematické oblasti plné atrakcí a show, nakupovat suvenýry a památky a užít si spoustu zábavy a radosti.

V Evropě se nachází dva Disneylandy: Disneyland Paříž a Disneyland Německo.

disneyland-paris

Disneyland Paříž

Disneyland Paříž

Disneyland Paříž je nejstarší a nejnavštěvovanější Disneyland v Evropě. Byl otevřen v roce 1992 a nachází se asi 32 km od centra Paříže. Disneyland Paříž se skládá ze dvou parků: Disneyland Park a Walt Disney Studios Park. Disneyland Park je rozdělen do pěti tematických oblastí: Main Street USA, Frontierland, Adventureland, Fantasyland a Discoveryland. Zde si návštěvníci mohou užít více než 50 atrakcí, jako jsou Big Thunder Mountain Railroad, Pirates of the Caribbean, The Haunted Mansion, It’s a Small World, Space Mountain: Mission 2, Star Wars: Hyperspace Mountain nebo Indiana Jones and the Temple of Peril. Walt Disney Studios Park je zaměřen na filmovou tvorbu a nabízí návštěvníkům možnost nahlédnout do zákulisí filmového průmyslu. Zde si návštěvníci mohou užít více než 20 atrakcí, jako jsou The Twilight Zone Tower of Terror, Rock ‚n‘ Roller Coaster Starring Aerosmith, Crush’s Coaster, Ratatouille: The Adventure, Toy Story Playland nebo Studio Tram Tour: Behind the Magic.

Disneyland Německo

Disneyland Německo

Disneyland Německo

Disneyland Německo je nejnovější a nejmodernější Disneyland v Evropě. Byl otevřen v roce 2021 a nachází se asi 40 km od centra Berlína. Disneyland Německo se skládá z jednoho parku: Disneyland Park Berlin. Disneyland Park Berlin je rozdělen do šesti tematických oblastí: Main Street USA, Adventureland, Frontierland, Fantasyland, Tomorrowland a Marvel Land. Zde si návštěvníci mohou užít více než 60 atrakcí, jako jsou Expedition Everest, Jungle Cruise, Splash Mountain, Peter Pan’s Flight, Frozen Ever After, TRON Lightcycle Power Run nebo Avengers Campus.

Firma Walt Disney a její služby

Disneylandy jsou jen jednou z mnoha služeb, které nabízí firma Walt Disney a její dceřiné společnosti. Firma Walt Disney je jednou z největších a nejvlivnějších mediálních a zábavních společností na světě. Byla založena v roce 1923 bratry Waltem a Royem Disneyovými jako animační studio. Od té doby se rozrostla do obřího konglomerátu, který zahrnuje filmovou produkci, televizní vysílání, streamování, nakladatelství, hudební průmysl, videohry, zábavní parky, hotely, obchody a další.

Firma Walt Disney je známá především pro své animované i hrané filmy a seriály, které jsou určeny pro děti i dospělé. Mezi nejslavnější značky patří Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic. Tyto značky nabízejí návštěvníkům širokou škálu žánrů a témat, jako jsou komedie, drama, akce, dobrodružství, fantasy, sci-fi, horor nebo dokument. Mezi nejúspěšnější filmy patří například Sněhurka a sedm trpaslíků, Král Lvů, Toy Story, Ledové království, Avengers: Endgame nebo Star Wars: Síla se probouzí.

Firma Walt Disney také nabízí možnost sledovat své filmy a seriály online prostřednictvím své streamovací služby Disney+. Disney+ je dostupná ve více než 30 zemích a nabízí více než 10 000 hodin obsahu od Disneyho a jeho dceřiných společností. Návštěvníci si tak mohou užít klasické i nové tituly kdykoli a kdekoli chtějí. Mezi nejpopulárnější seriály na Disney+ patří například The Mandalorian, WandaVision, Loki nebo The Falcon and the Winter Soldier.

Závěr

Winter Wonderland Praha Letňany je skvělou příležitostí pro všechny milovníky Vánoc a zimní zábavy. Zde si můžete užít spoustu atrakcí a aktivit pro celou rodinu. Zde si můžete vytvořit nezapomenutelné vzpomínky a prožít magické chvíle. Zde si můžete splnit své sny a přání.

Ale pokud chcete zažít ještě více kouzla a dobrodružství, pak byste si neměli nechat ujít možnost navštívit Disneyland v Evropě. Disneyland je místem, kde se pohádky stávají skutečností. Disneyland je místem, kde se setkáváte s vašimi oblíbenými postavami z Disneyho světa. Disneyland je místem, kde se bavíte jako nikdy předtím.

Tak neváhejte a vydejte se na cestu do Winter Wonderland Praha Letňany a Disneylandu v Evropě. Uvidíte, že to bude nejlepší rozhodnutí, které jste kdy udělali. Uvidíte, že to bude zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Foto licence CC.

Další tipy na Vánoce – chci jinam

Pokračujte zde Vánoční trhy, akce a zábava.

Sdílejte na:
Posted in Vánoční trhy, akce a zábava, Vánoční zvyky a tradice and tagged , , , , , , , , , .