Dopis Ježíškovi k vytisknutí

Dopis Ježíškovi

Dopis Ježíškovi ke stažení a k vytištění - pošta Boží Dar. Před vánocemi mají nejvíce napilno na poště v obci Boží Dar, kam směřuje každý rok dopisy Ježíškovi. Každý rok se také na přáních objevuje nové speciální vánoční razítko.

Od roku 1994 tady funguje Ježíškova pošta. Stačí poslat vánoční přání, opatřit je známkou a zpáteční adresou a odeslat na adresu: Český Ježíšek, Boží Dar 1, Boží Dar 362 62. A Ježíšek už zařídí zbytek.

Do Ježíškovy speciální poštovní schránky může každý dětský i dospělý návštěvník během celého roku vkládat svá přání. V prosinci pak přání rozešle Ježíšek adresátům.

Ti kteří se na Boží Dar nedostanou osobně, mohou svá přáníčka zaslat na poštu Boží Dar. Ježíšek tato přání rozešle v prosinci spolu s ostatními.

Dopis Ježíškovi - VZOR:

Milý Ježíšku,

jako každý rok Ti píšu dopis a ujišťuji Tě o tom, že jsem celý rok byl/a hodný/á a hlavně jsem na slovo poslouchal/a rodiče. Zkrátka není hodnější dítě v EU, než jsem já. A proto si také zasloužím všechno, oč Tě požádám.

Letos to budou samé maličkosti:

  • Dárek č. 1 ..................
  • Dárek č. 2 ..................
  • Dárek č. 3 ..................
  • Dárek č. 4 ..................
  • Dárek č. 5 ..................
  • až Dárek č. 25 ..............

A ne aby to byla ta plastová koloběžka z tržnice  jako posledně co se mi rozpadla už na Tři krále.  Nebo tak "pravá" panenka Barbie co měla na zádech razítko Made in China a certifikát o shodě s pravopisnými chybami. 

A ať Tě ani nenapadne mi posílat věci, které jsou tak strašné, že bych s nimi byl/a ve škole out. Jsou to především:  ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Tak to jsou moje přání a anti-přání. Nevadí mi když najdu pod stromečkem dalších dárky. To už nechám na Tobě. Zapoj laskavě svoji nebeskou fantazii.

Letos Ti nebudu psát, ať pozdravuješ svoje soby, protože mi ve škole řekli, že neexistují. 

S pozdravem

Tvůj/tvoje hodný/á ...............

Dopis Ježíškovi - poštovní adresa Boží Dar

Český Ježíšek
Boží Dar 1
362 62 Boží Dar

Dopis Ježíškovi Pošta Boží Dar

Dopis Ježíškovi - Boží Dar

Další vánoční zvyky si můžete prohlédnout kliknutím na zelené tlačítko níže.


Posted in Vánoční trhy, akce a zábava, Vánoční zvyky.