TV program na Vánoce 2023

TV program na Vánoce 2023: užijte si svátky s rodinou a nezmeškejte žádný film!

Sdílejte na:

TV program na Vánoce 2023

TV program na Vánoce 2023 prozatím nebyl zveřejněn. Celostátní televize Česká televize, televize NOVA a televize Prima zveřejní informace o vánočním programu a pohádkách začátkem listopadu 2023. Ihned jakmile bude znám, budeme Vás informovat. Sledujte proto naše stránky.

Děkujeme za Vaši trpělivost!

Redakce magazínu Vánoční pohoda.cz

TV program dnes
Česká televize - vánoční program 2023 (klikněte na obrázek)

Česká televize zveřejní TV program na Vánoce 2023 začátkem listopadu TV program vánoce 2023

tv program ct na vanoce dnes

TV NOVA - vánoční program 2023 (klikněte na obrázek)

Televize NOVA zveřejní TV program na Vánoce 2023 začátkem listopadu TV program vánoce 2023

TV Nova vanocni program 2022TV Prima - vánoční program 2023 (klikněte na obrázek)

Televize Prima zveřejní TV program na Vánoce 2023 začátkem listopadu TV program vánoce 2023
TV Prima vanocni program 2022

Jaké pohádky byly v České televizi na Štědrý den 2022?

Česká televize představila ve středu 2.11.2022 svůj vánoční program.

Neděle 27.11.2022 - Adventní koncert

I letos uvede ČT do předvánočního vysílání Adventní koncerty. V pořadí dvaatřicátý ročník zahájí první adventní neděli (27.11.2022) přímý přenos z Břevnovského kláštera.

Na Štědrý den s sobotu 24.12.2022

uvede v premiéře oblíbenou pohádku Tajemství staré bambitky 2.

Neděle 25.12.2022 bude uvedena pohádka Krakonošovo tajemství

Krakonoše hraje David Švehlík, hlavní ženskou postavu dívku z hod herečka Leona Skleničková. Režie pohádky se ujal Peter Bebjak. Obsadil do ní také Jakuba Prachaře.

Pondělí 26. prosince: O vánoční hvězdě

Další pohádka bude v programu ČT ta s názvem O vánoční hvězdě.
V hlavních rolích populární Tereza Ramba a Vojtěch Kotek.

Vedle toho se ve vánočním vysílání 2022 objeví tradiční filmy a pohádky, například: Pelíšky, Samotáři, Marečku, podejte mi pero!, Adéla ještě nevečeřela, Postřižiny, Na samotě u lesa, Pyšná princezna, Šťastný smolař, Peklo s princeznou, Anděl páně, Lotrendo a Zubejda, Dvanáct měsíčníků, Anděl páně 2, Čertí brko či Korunní princ.

Silvestr s Karlem Gottem 2022

Silvestrovský večer ČT věnuje pořadu Pocta Karlu Gottovi. Odvysílá záznam koncertu, během něhož se na podiu vystřídá čtyřicet zpěváků a zpěvaček.

Na Nový rok 2023 film Zátopek

Nový rok pak ČT1 v hlavním večerním čase uvede Zátopka. Film, který letos získal osm Českých lvů. Ucházel se, neúspěšně, i o amerického Oscara.

Na tiskové konferenci také zaznělo, že na ČT1 letos nebude vánoční klasika, Popelka, tedy snímek Tři oříšky pro Popelku. „Budeme ji mít zase až příští rok,“ uvedl Milan Fridrich, šéf jejího programu. Tři oříšky pro Popelku ale letos uvede na Štědrý večer TV NOVA. A ve svátečním schématu v české televizní premiéře uvedeme i jejich norský remake s názvem Tři přání pro Popelku řekl Michal Prokeš z TV Nova.

Vedení ČT také potvrdilo, že koncem roku z úsporných důvodů skončí program ČT3. Posledním českým titulem, který uvede, bude legendární komedie Saturnin.

Více informací zjistíte na ČT představila vánoční program. 24. prosince uvede Tajemství staré bambitky 2, na Nový rok nasadí Zátopka a zde Radostné Vánoce na TV ČT 2022.

TV program na Vánoce 2022 TV Nova

Výběr vánočních pohádek a filmů program na TV Nova v roce 2022

23.12. S tebou mě baví svět
24.12. Dovolená s Andělem
24.12. Tři bratři
24.12. Honza málem králem
24.12. Princezna se zlatou hvězdou
24.12. Tři oříšky pro Popelku
24.12. Láska nebeská
25.12. Z pekla štěstí 2
25.12. Anděl na horách
25.12. Slunce, seno, jahody
25.12. Nebojsa
25.12. Nejkrásnější hádanka
26.12. Sůl nad zlato
26.12. Císařův pekař
26.12. Vesničko má středisková
27.12. Čertova nevěsta
28.12. Slunce, seno a pár facek
29.12. Mrazík
30.12. Slunce, seno, erotika

TV program na Vánoce 2022 TV Prima

Televize Prima na letošek přichystala Vánoce se vším, co k nim patří. Co by to bylo za Vánoce bez Šíleně smutné princezny, Kevina či Pretty Woman? Těšit se mohou na 7 pádů s Písničkou, Vánoční speciál Máme rádi Česko, Inkognito – Silvestr 2022, Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka a Silvestrovskou Partičku. Druhý adventní víkend se bude hledat nová královna krásy v přímém přenosu z galavečera České Miss Essens.

20. prosince ve 20:15 přinese 7 pádů s Písničkou – speciál věnovaný památce Hany Zagorové s jejími nejbližšími. V pátek 23. prosince pak v prime time nabídne Vánoční speciál Máme rádi Česko.

Štědrý den na Primě odstartuje hned ráno pohádkou Krakonošův poklad, kterou bude ve vysílání následovat nestárnoucí klasika Lízin let do nebe. Dopoledne bude patřit ještě oblíbené rodinné komedii Rolničky, kam se podíváš. Po obědě se na obrazovkách představí Hurvínek a kouzelné muzeum, Dařbuján a Pandrhola nebo Sedmero krkavců. V hlavním vysílacím čase pak zazní nezapomenutelná hláška „Harry, jdu do baráku!“ ve snímku Sám doma, na který naváže romantický film a lásce, která nezná hranice – Navždy spolu. Slavnostní den završí bláznivá komedie Matky na tahu o Vánocích.

Poslední den letošního roku se k divákům se podívají i Tři chlapi na cestách, přijede Třetí princ a chybět nebude ani Cirkus v cirkuse. V podvečer se bude rozesmátí za každou cenu bránit Šíleně smutná princezna. Samotný sváteční večer pak bude patřit pořadům z vlastní tvorby a jejich silvestrovským speciálům. Trojici začne Inkognito – Silvestr 2022, následovat bude Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka a před půlnočním přípitkem naladí diváky Silvestrovská Partička.

Stanice Prima

V čase vánočním nabídne Prima nejen klasické pohádky, jakými jsou Princ a Večernice (26. prosince), Šíleně smutná princezna (27. prosince) nebo Třetí princ (28. prosince), ale i ty moderní jako Hurvínek a kouzelné muzeum (24. prosince), Sedmero Krkavců (24. prosince) nebo Když draka bolí hlava (25. prosince). Připravena je samozřejmě i nadílka zahraničních filmů. Na Štědrý den zůstane Kevin Sám doma jen proto, aby o den později opět zůstal zapomenut rodinou v New Yorku v Sám doma 2.

Prima COOL

Na obrazovkách bude v dalších dílech řádit Partička, extra dávku humoru nabídnou i závěrečné díly novinek Joker Show a Bábovky a plechovky. Další pořad z vlastní tvorby, Blondýna, kutil a zabiják, se s diváky rozloučí 14. prosince večer a Luděk Staněk se bude před Vánocemi naposledy zlobit v závěrečné epizodě 20. prosince.

Prima MAX

Pestrou filmovou nadílku bude Prima MAX přinášet po celý prosinec. Hned ve dvou snímcích se ukáže i herecká hvězda současné mladé generace – Timothée Chalamet – 14. prosince ve snímku Krásný kluk a 25. prosince v Deštivém dni v New Yorku.

Jaké pohádky jste měli možnost vidět v televizi na Štědrý den a o Vánocích 2021?

Česká televize 2021

Od rána až do pozdních hodin vsadila Česká televize na slavné pohádky a populární rodinné komedie: Tři oříšky pro Popelku, Anděl Páně, Anděl Páně 2, Čertí brko, O vánoční hvězdě, Dvanáct měsíčků, Čert ví proč, Princezna ze mlejna, Princezna ze mlejna 2, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Tři veteráni, Lotrando a Zubejda, Nesmrtelná teta, Jak dostat tatínka do polepšovny, Vesničko má středisková, Marečku, podejte mi pero!

TV program NOVA 2021

Televize NOVA se nenechala zahanbit a nasadila zaručené trháky:Byl jednou jeden král, Láska nebeská, Šípková Růženka, Princ Bajaja, Z pekla štěstí, Třetí princ a Ducháček to zařídí.

Štědrý den na Primě 2021

Televize Prima spoléhala na české a zahraniční pohádky, filmy a komedie:Kouzelný měšec, Sedmero krkavců, Sám doma, Pyšná princezna, Rozpuštěný a vypuštěný, S čerty nejsou žerty a Slunce, seno, jahody.

Na Vánoce 2021 se bylo opravdu na co dívat!


Sdílejte na:
Posted in Vánoční zvyky a tradice, Vánoční trhy, akce a zábava and tagged , , , , , , , , , , , , .